Mirtruda.ruБухгалтерия\Финансы\АудитБухгалтер Бухгалтер на участок учет платежей / accounts payable

ВАКАНСИЯ

Бухгалтер на участок учет платежей / accounts payable

100 $
Компания Halliburton International Inc.    (Москва)
Дата публикации: 19 августа 08
Идентификатор вакансии: 10282
Стартовый оклад: 100 $
Образование: высшее
Командировки: не планируется

Сфера деятельности: Бухгалтерия\Финансы\Аудит

Должностные обязанности

Responsible for ensuring timely and accurate processing of disbursements including invoices and expense reports.
Maintains invoice book and outstanding checklist.
Image documents and correlate them with the SAP accounting and payable function

Требования к кандидату

Профессиональные навыки: Higher Education (finance or accounting is preferable)
Minimal accounting experience (preferably in accounts payable)
Basic English
Good computer skills
Highly responsible and organized

Условия работы и Компенсационный пакет

Условия работы: Competitive salary and social package
Attractive opportunities for professional and career development

Контактная информация

Прямой работодатель: Halliburton International Inc.
Контактное лицо: Julia Korotkova
Телефоны:  (), +7(495)7558300
Электронная почта: russiacv@halliburton.com